فروش محصولات زنبور عسل
خانه / موم غیر طبیعی / بازار خرید ویژه موم غیر طبیعی عسل

بازار خرید ویژه موم غیر طبیعی عسل

موم چیست؟موم یک فرآورده نیمه جامد و تقریبا جامد است که زرد رنگ بوده و حالتی چسبنده دارد. تولید موم به دو شیوه طبیعی و غیر طبیعی از ماده ای بنام عسل انجام می پذیرد. موم در برابر رطوبت کاملا مقاوم و در برابر حرارت ذوب می شود. از این ماده در صنایع مختلف جهت مدل سازی، مات کننده، چسب، لایه محافظ و … مورد استفاده قرار می گیرد. موم غیر طبیعی عسل همانند موم طبیعی عمل می کند اما در نحوه تولید و قیمت با یکدیگر فرق دارند. امروزه خرید و فروش موم غیر طبیعی به جهت استفاده های زیادی که این محصول دارد به تجارت بزرگ تبدیل شده و عده زیادی با تجارت این محصول توانسته اند به سود قابا توجهی دست پیدا کنند. فواید و دلایل استفاده از موم غیر طبیعی عسل را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

بازار خرید ویژه موم غیر طبیعی عسل

دلایل استفاده از موم غیر طبیعی عسل

دلایل استفاده از موم غیر طبیعی عسل شاید خیلی از شما به این فکر کرده باشید که موم غیر طبیعی از ماده بجز عسل تولید می شود اما اصلا اینطور نیست، بلکه این محصول نیز همانند سایر موم ها از عسل تهیه و تولید شده است با این تفاوت که ماده عسل آن هم غیر طبیعی می باشد. 

اما صنعت استفاده از موم غیر طبیعی کدام است؟ مهم ترین دلایل استفاده از موم غیر طبیعی عسل چیست؟

صنعت استفاده از مومهای غیر طبیعی بسیار گسترده است. این صنایع عبارتند از: صنعت شمع سازی، آرایشگری، داروسازی، صنایع شیمیایی و … .

در خصوص دلایل استفاده از موم غیر طبیعی عسل در صنایع متعدد نیز می توان عنوان کرد با توجه به صنایع ذکر شده دلایل استفاده از آن در هر صنعت متفاوت می باشد. به عنوان مثال: در صنعت دارو سازی برای تهیه انواع پماد، محصولات موضعی بهداشتی این ماده می تواند نقش مفیدی را برای مصرف کنندگان اینگونه محصولات ایفا کند.

فواید اساسی موم عسل غیر طبیعی

خیلی از افراد ممکن از اطلاعات چندانی در مورد فواید موم عسل در اختیار نداشته باشند، در اینجا ما تصمیم گرفتیم تا اطلاعات مهم و ارزشمندی را در مورد فواید اساسی موم عسل غیر طبیعی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مهم ترین فواید موم عسل غیر طبیعی:

  1. تسکین دردهای مفصلی
  2. تولید شمع بدون ضرر
  3. پیشگری از بیماریهای پوستی
  4. رفع جوش های صورت
  5. درمان تبخال
  6. خاصیت مات کنندگی دارد.
  7. برطرف کننده موهای زائد بدن
  8. و …

موم غبر طبیعی عسل را می توانید از کلیه زنبورداران، عطاریها و برخی از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و معتبر با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نموده و از آن استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگر ویژگی های موم غیر طبیعی به اینترنت مراجعه فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید