تقویتی دامی

خرید و فروش عمده تقویتی تزریقی دامی درجه 1

 

تقویتی تزریقی دامی

در حالی که حیوانات خانگی رژیم غذایی ثابتی دارند و به طور کلی به ویتامین های مخصوص حیوانات خانگی یا مکمل های {طیور} حیوان خانگی نیاز ندارند، دام هایی که در محیط های عظیم و با تعداد بالا پرورش داده می شوند به طور قطع نیازمند طیف گسترده ای از تقویتی ها خواهند بود چرا که زندگی جمعی این دست از حیوانات می تواند زیمنه ساز بیماری های بیاری گردد. به علاوه برای داشتن دام هایی با وزن گیری مناسب و با توان شیردهی مطلوب نیازمند تقویتی خواهیم بود.

خواص تقویتی تزریقی دامی

مزایای مختلف استفاده از مکمل های غذایی قابل تزریق برای سلامتی گاو و دیگر دام ها عبارتند از:
1- ظرفیت تولید مثل حیوانات را افزایش می دهد
هنگامی که حیوانات شما با کیفیت و کمیت مناسب تغذیه تغذیه می شوند، نه تنها باروری حیوانات را افزایش می دهد، بلکه به مبارزه با هر گونه مسائل مربوط به باروری در آنها کمک می کند.

2-به رشد کلی کمک می کند
مکمل های غذایی به رشد کلی ساختاری و رشد اسکلتی حیوانات کمک می کنند. برای اینکه این امر به درستی اتفاق بیفتد، دام ها باید به طور منظم و به صورت برنامه ریزی شده تغذیه شوند. مکمل های غذایی حاوی مواد معدنی مانند فسفات و کلسیم برای رشد استخوان ها، استحکام استخوان و سلامت مفاصل در ساختار اسکلتی حیوانات مهم هستند.

3-بهره وری را افزایش می دهد
مکمل‌های غذایی با کیفیت صحیح از تولیدکنندگان مورد اعتماد، عملکردهای مختلف بدن حیوانات را تقویت می‌کنند که بهره‌وری بالاتری را به همراه دارد که منجر به بازدهی بهتر می‌شود.

بیشتر بدانید:تقویتی زنبورعسل

راهنمای خرید تقویتی تزریقی دامی

قبل از خرید این دست محصولات لازم است تا با تنوع زیاد موجود آن ها به خوبی آشنا شویم. در نظر داشته باشید حیوانات مختلف به انواع مختلفی از مکمل های بهداشتی برای مقابله با مسائل مختلف سلامتی نیاز دارند. این بستگی به سن حیوان و نوع آن و نیازهای غذایی آنها دارد. به علاوه این مکمل ها زمانی مفید هستند که کیفیت لازم را دارا باشند. بنابراین حتما قبل از خرید به تاریخ های تولیدی و اعتبار برند عرضه کننده آن دقت لازم را داشته باشید.

فروش عمده تقویتی دامی

مکمل‌های خوراکی مخلوط‌های فسفات، کلسیم و مواد معدنی کمیاب هستند که می‌توان در فصل خشک یا بارانی به دام ها داد که عمدتا از نظر طریقه مصرف دارای محدودیت های زیادی می باشند. به همین سبب امروزه برای سهولت بیشتر انواع مکمل ها به صورت تزریقی ارائه می شوند تا دامدار نیز از جهت مصرف یکسان و یکنواخت هر دام خود از این داروها اطمینان پیدا کند.

این دست تقویتی ها که مکمل‌های درمانی که به آن‌ها نیز گفته می‌شود، غذاها یا مواد مغذی غذایی هستند که به صورت تزریق عضلانی مصرف می‌شوند تا برای پیشگیری یا درمان بیماری های دامی استفاده شوند و به صورت عمده و بهداشتی در دسترس همگان جهت خرید قرار دارند.

عرضه مستقیم تقویتی دامی

تغذیه خوب پایه و اساس سلامتی دام است. این تغذیه با یک رژیم غذایی سالم همراه با مکمل های مناسب، تضمین می کند که حیوانات شما همه مواد مورد نیاز خود را دریافت می کند. لازم به ذکر است که این دست از تقویتی ها به دلیل فرایند تزریقی دارای سرعت و میزان جذب بالاتری می باشند و در صورتی که (خوراک) دام ها دارای مشکل یا کمبود مواد معدنی در مرحله حادی قرار گرفته باشند می توانند به سرعت به کمک شما بیایند.

همچنین دوز و مقادیر مواد تقویتی موجود در این محصولات به صورت کاملا تخصصی تعیین می گردد. در روش های عرضه مستقیم شما می توانید بدون نگرانی از بابت قیمت و افزایش هزینه توسط واسطه ها به راحتی سفارش خود را حتی در تناژ بسیار بالا ثبت کنید.

بیشتر بخوانید :موم طبیعی صادراتی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکمه بازگشت به بالا