فروش محصولات زنبور عسل
خانه / موم ورق رنگی / فروش موم ورق رنگی با تعداد رنگ زیاد

فروش موم ورق رنگی با تعداد رنگ زیاد

فروش موم ورق رنگی

فروش موم ورق رنگی

چرا اخیرا از موم ها رنگی بیشتر استفاده میکنند؟
چند عدد رنگ در موم های رنگی موجود است؟
دنیای موم طبیعی بسیار گسترده بوده و روز به روی بر تعداد کاربرد های این ماده افزوده میشود به طوری که در موارد بهداشتی گرفته تا صنعت از این ماده به وفور استفاده میکنند.یکی دیگر از کارایی که اخیرا به ان اضافه شده و افراد زیادی را به خود مشغول کرده است موم های رنگی ورقه است.

چرا موم های رنگی

همانطور که اشاره شد موم های بسیار پر مصرف و کاربردی هستند،ولی ورق های رنگی موم برای موارد بسیار کم مانند صنایع شمع سازی و اشکال هنری مورد استفاده قرار می گیرد.
مجسمه های رنگی و شمع های تزئینی بیشترین کاربرد و استفاده از ورق های موم رنگی در با طرح شش ضلعی لانه زنبوری را به خود اختصاص داده است.یکی دیگر از خصوصیات این ماده حساس بودن رنگ و شکنندکی ان است زیرا تولید و بسته بندی موم ورقه ای به دلیل اینکه بسیار نازک و شکننده است نیاز به برنامه ریزی و دقت فراوان دارد و برای اینکار از انواع محافظتها برای ارسال به مسافت های طولانی کمک میگیرند.برای تبدیل موم های تصفیه شده کلوخه به ورق های نازک استفاده از دستگاه های مخصوص به نام موم اج کن با والس های بسیار حساس نیاز می باشد.


دلیلی که از موم های رنگی استفاده میشود در موارد زیر خلاصه میکنیم:
۱-زیبایی
۲-گسترده بودن اشکال هندسی
۳-خوشبو بودن
۴-زمان سوخت زیاد

علت تولید مومهای ورق رنگی

همانطور که اشاره شد هدف از تولید این نوع موم ها صرفا برای استفاده در موارد هنری بوده و هیچ کاربرد علمی و دارویی ندارد.این شمع امروزه جایگزین شمع های پارافینی و رنگی شده و روز به روز مصرف و تقاضا برای آن زیاد میشود.

فروش موم ورق رنگی

انواع موم ورق رنگی

در بازار با توجه به نیاز مشتری ها رنگبندی این محصولات بسیار مختلف است به طوری که اندازه و رنگ آنها به قدری زیاد است که اکثرا با کد یا شماره های مخصوصی نام گذاری میکنند.ابعاد این موم ها طبق زیر است:
*۱۸در ۴۰ تعداد در یک کیلوگرم ۱۶ الی ۱۷ بسته به ضخامت والس ها
*۱۸ در ۲۸ تعداد ورق ۲۴ الی ۲۵
رنگبندی نیز بسیار زیاد است که و عمدتا طیف رنگهای اصلی میباشد.برخی رنگ های پر مصرف نیز عبارتند از:
۱-سبز
۲-قرمز
۳-زرد
۴-توسی
۵-سفید

خرید و استفاده از موم ورق رنگی

اگر به دنبال هنر بسیار پر طرفدار مانند شمع سازی با موم ورق رنگی هستید جهت تامین آن میتوانید با ما تماس بگیرید تا بهترین ورق موم را در بسته بندی مطمئن تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید