مغازه زنبورداری

ضد کنه و تقویتی برای مغازه لوازم زنبورداری فروشی 1403

مغازه لوازم زنبورداری فروشی

مغازه لوازم زنبورداری

 

 

 

با توجه به گسترش حرفه زنبورداری نیاز به مراکز تخصصی برای ارائه انواع لوازم و مایحتاج این شغل بیش از پیش شده است. به همین سبب در حال حاضر شاهد فعالیت گسترده این دست مراکز حتی به صورت غیر حضوری نیز می باشیم. این امر مزیت های زیادی را به همراه دارد که از جمله آن می توان به در دسترس بودن تمامی ابزار و امکانات برای راه اندازی و توسعه کوچک ترین تا بزرگ ترین مراکز تولید عسل اشاره داشت. این در حالیست که بسیاری از این امکانات در کل کشور برای افراد فراهم نیست. این دست فروشگاه ها همچنین نسبت به دیگر مراکز حضوری دارای نرخ گذاری مناسب تری هستند و برای تولیدکنندگان عسل به صرفه تر می باشند.

ضد کنه مخصوص زنبور عسل

استفاده از سموم شیمیایی و یا مقاوم شدن آفت ها و حتی زمستان گذارنی همگی می تواند از جمله عوامل تشدید زا برای رشد و ایجاد کنه ها در کندو باشند. به همین سبب استفاده از ضد کنه هایی با منشا گیاهی و به اصطلاح ارگانیک بسیار رایج گشته است. گفتنیست که مواد موثره موجود در این محصولات کاملا بی خطر بوده و درصد کنه کشی بسیار بالایی دارد همچنین ترکیبات آن ها با توجه به نوع عامل بیماری زا متفاوت بوده و از بروز خسارات بیشتر نیز جلوگیری می کند چرا که کمترین اثر سو را بر شفیره های زنبور خواهد داشت.

خرید از مغازه لوازم زنبورداری فروشی

 

تضعیف زنبورها در دوره های تولید محصول و یا درگیر شدن با انواع آفات پس از برداشت عسل در پاییز از جمله اتفاقاتیست که برای هر پرورش دهنده زنبورعسل رخ می دهد. امروزه بهترین راهکار برای حل این مشکلات استفاده از تغذیه اصولی و مصرف منظم کنه کش های طبیعی برای کندوهاست. این محصولات علاوه بر اثربخشی بالا برای خود زنبورها بی خطر بوده و در عین حال روی طعم و یا رنگ محصولات نیز اثری نخواهند داشت.
با توجه به تقاضای بالا برای خرید محصولات یادشده در حال حاضر شاهد فعالیت مغازه های ارائه دهنده لوازم زنبورداری بسیاری هستیم که به صورت غیر حضوری نیز خدمات خود را عرضه می کنند. لذا توصیه می شود بر اساس نیاز زنبورستان خود به این مراکز تخصصی مراجعه نمایید.

ویژگی تقویتی زنبورعسل

باید در نظر داشت که شرایط محیطی کنونی و کمبود پوشش های گیاهی مطلوب اجازه تولید عسل در حجم ایده آل را فراهم نمی سازد. این فعالیت ها که انرژی بسیاری از زنبورها می گیرد نیازمند تغذیه مطلوب و طبیعی بوده که امروزه با استفاده از انواع تقویتی های مخصوص انجام می گیرد. این محصولات به صورت پودر و یا مایع تولید شده و به همراه شربت ها برای این حشرات استفاده می شوند و از نظر ترکیبات شامل طیف وسیعی از مواد مغذی و بی ضرر می باشند که آثار مثبت چشمگیری بر روی فاکتورهای زیر دارند:
• میزان تخم ریزی ملکه
• جمعیت کلنی های تازه متولد شده
• سطح سیستم ایمنی زنبور ها
• سرعت و تعداد کلنی
• میزان تولیدات کندو
• زمستان گذرانی زنبورها
• میزان تلفات زمستان و یا مرگ ناشی از بیماری ها


قیمت ضد کنه و تقویتی زنبور در بازار

عوامل زیادی را می توان در قیمت این نوع محصولات دخیل دانست که از جمله مهم ترین آن ها می توان به شرکت تولید کننده و کیفیت مواد اولیه اشاره داشت. مسلم است که نرخ محصولات وارداتی نیز ثابت نبود و با توجه به نوسان های بازار و میزان فروش تغییر می یابد. با این حال برای تهیه یک ضد کنه و یا انواع مکمل های مختص به زنبورداری حتما کیفیت برند را در اولویت قرار دهید و جهت صرفه جویی در هزینه های خود آن ها را از فروشگاه های آنلاین دارای اعتبار تهیه فرمایید.

بیشتر بخوانید: گرده گل در بازار

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکمه بازگشت به بالا