فروش محصولات زنبور عسل
خانه / سیم قاب / خرید سیم گالوانیزه جهت قاب زنبورداری-خرید لوازم زنبورداری

خرید سیم گالوانیزه جهت قاب زنبورداری-خرید لوازم زنبورداری

سیم قاب زنبورداری

دقت کرده اید چرا زنبورها شانها را به صورت دلخواه ما در می آورند؟ موم در شانهای مستطیلی چگونه می ایستد؟ بعله یکی از گزینه های مهم که عسل باید با امنیت در روی شانها بایستد محکم کاری برگ موم در شان میباشد، در غیر این صورت همه ی زنبورداران در طول فعالیت خود شاهد اتفاقات زیادی در برداشت عسل شده اند. برخی از این اتفاقات بد عبارتند از:  
۱-موم بافی کج و نامنظم
۲-شکستن موم بر اثر سنگینی عسل
۳-نر زا بودن شان  
سیم قاب زنبورداری

توجه:همه ی اینها صرفا به خاطر نبود حفاظ در شان و یا قاب زنبورداری میباشد که بعد از گذشت سالهای بسیار زیادی امروزه زنبورداران برای محکم کاری برگ موم در شان از سیم های گالوانیزه استفاده میکنند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نشوند.بعله یکی از صنعتی که از سیمهای فولادی سایز کوچک استفاده میکند زنبورداری میباشد.

خرید سیم قاب زنبورداری

از کجا بفهمیم سیم تهیه شده برای قاب زنبورداری با کیفیت است؟ به لحاظ اسیدی بودن عسل و خورندگی داشتن سیم های شان باید جنس سیم به گونه ای باشد اثر خود را وارد عسل نکند.لذا سیم به کار رفته در قاب کندو بسیار متفاوت از سایر سیم های موجود در بازار است.
سیم زنبورداری باید دارای خصوصیات زیر باشد:  
*رنگ شفاف حدالامکان سفید
*بسیار محکم باشد
*مقاوم و کیفیت بالا باشد
*مقاوم در برابر اسید باشد

سیم قاب زنبورداری و دیگر ملزومات

اگر به دنبال فروشگاه و لوازم زنبورداری هستید گروه ما بهترین گزینه هست زیرا تمامی اقلام در فروشگاههای ما فراهم بوده و به راحتی میتوانید سیم و حتی داروهای زنبورداری را تهیه نمایید.با توجه به اینکه موضوع بحث ما سیم قاب زنبورداری هست باید در حین خرید این سیم مواظب باشیم تا سیم عادی خریداری ننماییم.از طرفی علت اینکه سیم موم دوزی زنبورعسل با بقیه ی سیم ها متفاوت است،ماندن ان در لابه لای عسل بوده و با خاصیت اسیدی عسل روبرو میشود و از نظر کیفیت باید بالا باشد تا خورده نشود.این سیم ها در بازار به دوصورت فله و قرقره ای فروخته میشود. زمانی که سیم در قرقره فروخته میشود دارای وزن ثابتی ندارد ،یعنی به ازای هر قرقره با تلرانس۱۰۰ گرم در بازار تفاوت دارد ،به همین دلیل هست که این سیم را به صورت دانه ای میفروشند.   توجه:وزن سیم موم دوزی به صورت فله و کلافی حدودا ۲۶ کیلوگرم میباشد

برای مشاهده ی فیلم سیم کشی قاب زنبورداری کلیک کنید.

نحوه ی خرید و قیمت انواع سیم موم دوزی

راحتترین راه خرید سیم و تحویل ان کدام است؟قطعا فروشگاههای اینترنتی معتبر سریعترین راه برای اینکار میباشد.از طرفی در بازار امروزی که تورم به صورت روزانه بر روی قیمت ها تاثیر گذار است نمیتوان قیمت ثابت بر روی سیم موم دوزی قیمت گذاری کرد.از طرفی هم قیمت فولاد روز به روز تغیر میکند.اما در حال حاضر قیمت سیم فولادی برای موم دوزی به ازای هر کیلو گرم ۲۵ الی ۳۰ هزار تومان میباشد که این مبلغ باز با برخی ویژگی ها تغییر پیدا خواهد کرد.همچنین برای اطلاع از قیمت روز این محصول با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده سیم گالوانیزه ی زنبورداری

این مدل سیم را در اکثر فروشگاههای لوازم زنبورداری یا فروشگاههای اینترنتی به راحتی میتوان تهیه کرد.  

برای خرید سیم موم دوزی در زنبورداری با قیمت مناسب هم به صورت کلاف و هم قرقره ای با ما در تماس باشید.در ضمن سایر لوازم مانند تله ی بره موم ،گرده گیر نیز در فروشگاه ما موجود میباشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرایط ویژه خرید بهترین لوازم زنبور داری جهانی

عسل یکی از مقوی ترین خوراکی ها بشر است که خاصیت درمانی زیادی نیز دارد. زنبور عسل یکی از مفیدترین حشرات روی این کره ی خاکی است. افرادی که شغل زنبورداری را برای خ

دیدگاهتان را بنویسید