فروش محصولات زنبور عسل
خانه / لوازم زنبور داری / شرایط ویژه خرید بهترین لوازم زنبور داری جهانی

شرایط ویژه خرید بهترین لوازم زنبور داری جهانی

عسل یکی از مقوی ترین خوراکی ها بشر است که خاصیت درمانی زیادی نیز دارد. زنبور عسل یکی از مفیدترین حشرات روی این کره ی خاکی است. افرادی که شغل زنبورداری را برای خود انتخاب کرده اند بدون شک به دنبال لوازم زنبور داری جهانی هستند که بتوانند نیازهای این شغل را برطرف کنند و با تولید عسل خوب و با کیفیت، جزء صادرکنندگان برتر این محصول در جهان باشند.شرایط ویژه خرید بهترین لوازم زنبور داری جهانی

لوازم فردی جهت زنبور داری جهانی

لوازم فردی جهت زنبور داری جهانی ایران یکی از کشورهایی است که در زمینه زنبورداری پیشینه ی خوبی دارد و از لحاظ تعداد کلونی زنبور عسل و کیفیت عسل تولیدی جزء کشورهای برتر در جهان می باشد. تولید عسل مرغوب پیش نیازهایی دارد که یکی از این پیش نیازها لوازم فردی است که در این شغل استفاده می شود، البته لوازم زنبورداری فردی بیشتر حکم پیشگیری کننده دارد، یعنی تولیدکننده ها و کسانی که ارتباط مستقیم با این حشره دارند را از گزند نیش آنها در امان نگه می دارد و هم باعث بهداشت محیط زندگی این حشرات می شود و از انتقال آلودگی های مختلف از انسان به محیط زندگی زنبور عسل جلوگیری می کند. از لوازم فردی می توان به لباس مخصوص زنبورداری، کلاه توری و دستکش چرمی اشاره کرد.

در کل وسایل کار زنبورداری شامل سه دسته کلی است: الف) ابزار کار کردن روی کندو  ب) وسایل لازم برای کندو  پ) وسایل و تجهیزات عسل گیری

در شهرهای مختلف ایران صنعت زنبورداری رونق فراوانی یافته است به طوری که بعضی از این شهرها در تولید عسل با کیفیت شهرت جهانی یافته اند. آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، گلستان، مازندران و اصفهان از شهرهایی هستند که علاوه بر تولید عسل مرغوب به تولید محصولات فرعی زنبور عسل که نمونه ای از آن ژل رویال است، پرداخته اند.

لوازم تخصصی جهت زنبورداری

صنعت زنبوردای هم مانند صنایع دیگر دارای پیچیدگی ها و دشواری های  فراوانی است. زنبورداری جهانی نیازمند لوازم و تجهیزات تخصصی است که بتواند این محصول را در سطح جهان معرفی کند و قادر به رقابت با تولیدکنندگان مطرح جهان باشد. تمام وسایلی که برای این شغل استفاده می شود به خاطر تولید عسل با کیفیت، آسانتر نمودن کار، بهتر کردن نتیجه و بالابردن میزان محصول تولیدی است.
 از وسایل تخصصی که جهت زنبورداری استفاده می کنند می توان به اهرم فلزی، دودی، شبکه ملکه، جعبه برداشت و دستگاه استخراج عسل (اکستراکتور) اشاره کرد.

در برخی کشورها به دلایل اهمیت والایی که به عمل گرده افشانی زنبورهای عسل می‌دهند به صاحبان کندوها برای استقرار کندوهایشان در باغ ها و مزارع مبالغ بالایی پرداخت می‌کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید سیم گالوانیزه جهت قاب زنبورداری-خرید لوازم زنبورداری

سیم قاب زنبورداری دقت کرده اید چرا زنبورها شانها را به صورت دلخواه ما در …

دیدگاهتان را بنویسید